שירותים נוספים

שירות הטסת גופות

medassis-line-art

חברת מדאסיס מעניקה שירותי לוויה בין יבשות והטסת נפטרים. אם בן משפחה נפטר במהלך שהות בחו"ל או אם יש צורך להעביר בן משפחה שביקש להיטמן בישראל, אנחנו כאן לשירותכם. השירות, שניתן בצורה המקצועית ביותר ובסטנדרט בין לאומי, כולל את כל ההעברות, טיפול בעניינים ביורוקרטיים, ונעשה תוך הקפדה על כבוד המת. 

מוקד רפואי מתקדם טל-מדיסין 24/7

medassis-line-art

מדאסיס מספקת שירותי ייעוץ רפואי מרחוק באמצעות רופאים דוברי עברית 24 שעות ביממה. הייעוץ יכול להתבצע טלפונית, באמצעות וידאו, בתשתיות אינטרנטיות תוך כדי העברת מסמכים רפואיים ועוד. במהלך השיחה יענה הרופא על שאלות, יספק הסברים על מצבים רפואיים ויסייע ככל יכולתו מרחוק במתן פתרון או בהתמודדות עם המצב. בחלק ממדינות העולם ניתן לקבל ייעוץ מרחוק על ידי רופא מקומי, אשר יוכל גם במידת הצורך לספק מרשם ללא פגישה פנים אל פנים עם הרופא.

תיירים בישראל

medassis-line-art

מדאסיס מספקת שירותים רפואיים בסיסיים ומתקדמים לתיירים הנמצאים בישראל המבוטחים בחברות ביטוח זרות, לרבות ביקור בית על ידי רופא, העברות באמצעות אמבולנסים, בדיקות מעבדה, צילומי רנטגן ובדיקות הדמייה, שירותים רפואיים אמבולטוריים על ידי רופאים מומחים ו/או מרפאות חוץ וכן מעקב אחר אשפוזים, הסדרת עלויות בבתי החולים השונים בארץ וסיוע בהחזרת התיירים למדינת המוצא לקבלת המשכי טיפול.

בין לקוחותינו

medassis-line-art