הטסות רפואיות

מדאסיס מעמידה לרשותכם מומחיות, ידע, ושנים של ניסיון מוצלח בביצוע משימות הטסה מורכבות בתנאי לחץ ואי ודאות. למדאסיס צוותים רפואיים ותפעוליים מקצועיים ומסורים, שידאגו להבטחת הבריאות והרווחה של יקיריכם בהעברות ברחבי העולם, מכל מקום ולכל מקום.

הטסה רפואית הינה הדרך היעילה ביותר להעברת חולים או פצועים למוסד רפואי להמשך קבלת טיפול.  בין המשתמשים בשירותי ההטסה הרפואית ניתן למצוא חולים שעברו שבץ מוחי, התקף לב, חולי סרטן, חולי לב, חולים שעברו או עומדים לעבור תהליך השתלת איברים, פגים, מונשמים, פצועים שונים ועוד.

צוות המומחים כולל רופאים בעלי הכשרה בתחום ההטסה הרפואית ובעלי התמחות נדרשת על פי מקרה הפציעה או המחלה, אחיות מורשות, פרמדיקים מוסמכים, טייסים מנוסים, אנשי תחזוקה ולוגיסטיקה, סוכני נסיעות עם התמחות בהטסות רפואיות ואנשי אדמינסטרציה הפועלים על מנת להוציא את האישורים הנדרשים לטיסה במהירות האפשרית.

אנו פעילים 24/7 ומעניקים מענה אנושי אישי וטיפול מקצועי מקצה לקצה, עד הגעה ליעד.

מדאסיס השלימה אלפי משימות מוצלחות והפכה במהירות לספקית המועדפת על חברות ביטוח ומוסדות בריאות בכל הקשור לסיוע אווירי והובלת מטופלים למקום מבטחים.

על תמחור הטסות רפואיות

ליווי רפואי בטיסה

הטסות רפואיות בטיסה מסחרית

כאשר המקרה מתאים, נציע הטסה רפואית בטיסה מסחרית, בליווי רפואי מותאם כמובן. רופאים מומחים, פרמדיקים ואחיות שעברו הכשרה מיוחדת לטיפול רפואי בטיסה. הצוות מצויד במיטב הציוד הרפואי המשוכלל והמתקדם ביותר למעקב, ניטור וטיפול בחולה במהלך ההטסה הרפואית. ההטסה תתבצע בישיבה או בשכיבה באלונקה, תוך שמירה על פרטיות החולה, בהתאם למקרה ולצורך.

הטיפול בהטסה כולל השגת האישורים המנהליים הדרושים על מנת לאפשר לאמבולנס להגיע ללא עיכובים עד לפתח המטוס, ואספקת כל הציוד הרפואי הנדרש החל מאלונקה או כיסא גלגלים, ועד אינפוזיה, חמצן, מכשירי מעקב וניטור, מזרקים וכל מה שנדרש לטובת הטיפול .


כיצד טס חולה בטיסה מסחרית רגילה?
הטסה רפואית עם אל על

הטסות רפואיות

אמבולנס אווירי

לעיתים הטסה רפואית בטיסה מסחרית אינה אפשרית בשל דחיפות, מיקום, אופן הפינוי הנדרש או אופי הפציעה / מחלה. במקרים אלו עומד לרשותנו צי מטוסים פרטי וצוות אוויר ייעודי מיומן ומנוסה, הכשיר למשימות מיוחדות. מטוסי המנהלים החדישים מצויידים בציוד רפואי מתקדם לשם ניטור ומעקב.

הצוות הרפואי יספק טיפול ראשוני, יתאם את תהליך ההעברה או הפינוי ויבטיח את שלום המטופל מעלייתו לאמבולנס האווירי ועד ליעד הטיפול הסופי.

הטיפול בהטסה כולל טיפול בהשגת האישורים המנהליים הדרושים על מנת לאפשר לאמבולנס להגיע ללא עיכובים עד לפתח המטוס, וכן אספקת כל הציוד הרפואי הנדרש החל מאלונקה או כיסא גלגלים, ועד אינפוזיה, חמצן, מכשירי מעקב וניטור, מזרקים וכל ציוד אחר הנדרש.

הטסות רפואיות

פגים וילודים

אחד מתחומי המומחיות שלנו הוא העברת יילודים ופגים למוסד רפואי שלישוני. המטופלים העדינים והיקרים הללו מוטסים תחת השגחת המומחים שלנו לרפואת יילודים, ילדים וטיפול נמרץ.

לצורך ביצוע העברות רגישות אלו עומד לרשותנו הציוד המתקדם ביותר: אינקובטורים, ציוד טיפול נמרץ יילודים ומכשירי הנשמה.
התינוק יקבל השגחה וטיפול שוטף ואוהב לאורך המסע כולו.

עוד על הטסת פגים ויילודים

הטסות רפואיות

הטסות קורונה

מדאסיס היא החברה היחידה בישראל היום אשר יכולה להטיס חולי קורונה פעילים. ההטסה מבוצעת בשכיבה מלאה, באמצעות אלונקת קורונה מיוחדת אשר מותקנת במטוס ומונעת מהחולה השוכב בה להדביק את הסובבים אותו. האלונקה מתופעלת על ידי אנשי צוות רפואי (רופא/ה טיפול נמרץ, פרמדיק/ית ואח/ות) אשר אמונים על הטיפול הרפואי בחולה, שמירה על פרטיותו בריאותו וכל צרכיו, ותפעול לוגיסטי של הכניסה והיציאה מהמטוס לאלונקה. 

הטסה באופן זה מתאימה גם לחולים קשים, שאינם מקבלים טיפול מיטבי ביעד בו הם מאושפזים, גם לחולים מונשמים וגם לחולים קלים אשר מעוניינים להשלים את מהלך ההחלמה בישראל.

ליווי מקצועי

שירותי אסיסטנס רפואי

שירותי האסיסטנס הרפואיים משלימים את כל הנקודות הקטנות והחשובות בטיפול הרפואי. הצוותים המומחים שלנו יסייעו במידת הצורך באיתור המוסד הרפואי המתאים ביעד בעוד שהצוות הרפואי שלנו יעקוב אחר המצב הרפואי של המטופל בביה"ח, יעניק המלצות טלפונית ותובנות רפואיות לצוותים הרפואיים ביעד וידאג לשמור על תקשורת פשוטה וברורה עם המטופל ובני משפחתו.  

 

 

בין לקוחותינו